261

znak prepozn.2,vinjeta, 250

Прототип Енциклопедије Заветина

 

ЛеЗ 0013801      POČELO JE!  POSLEDNJA FAZA MASONSKOG UNIŠTENJA – Dani su odbrojani a med… http://raskovnik.blogspot.rs/2018/02/pocelo-je-poslednja-faza-masonskog.html

ЛеЗ 0013802     260 Прототип Енциклопедије Заветина https://surbita.wordpress.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BF-%D0%BA%D0%BA-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%92%D0%B0/a/%D0%B7/%D0%B8/99-2/100-2/240-2/256-2/260-2/

ЛеЗ 0013803  Macedonian Calgija – Ansambl Calgii – Antice,dzanam dusice.wmv

https://raskovnik.blogspot.rs/

ЛеЗ 0013804     Властимир Станисављевић Шаркаменац ПЕСМА СНОВА. –  ПЕСМА (из) СНОВА (или КАКО ИНДУСТРИЈАЛИЗАЦИЈА УБИЈА ЉУДЕ).  … И, ево, једног дана, ово је средина друге године. Ђурђевдан. То је баш данас: излазим из аутобуса 195, идући одозго, из Кламара, на равном путу, на последњој станици. После тога пут пада, треба да сиђем  неколико десетина корака низбрдо и да на малом платоу лево погледам све градске планове градње за ову годину, за општ. Малабри. Кад!?! Гле, уместо тога видим велики билборд на којем су нацртана два солитера, баш из мог сна. Наравно на платоу између њих нема ватри, већ неко зеленило. Има и оно степениште за десни солитер и међу особама, женама и децом, насликаним шематски и архитектонски, да оживе слику, има и једна жена у капуту која је окренуте главе и гледа према мени сада стварно. Наравно, око свега тога види се огроман број дизалица (не на билборду већ уживо). Гради се, зида у пуној мери.  https://sites.google.com/site/bibliotekaalas/vlastimir-stanisavlevic-sarkamenac/pesmasnova

 

ЛеЗ 0013805     ТАЈНА ПРАЗНИКА – СВЕТА ТРИ ЈЕРАРХА   http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/blog-post_25.html

ЛеЗ 0013806     ОСНОВНА ИЛИ ГОДИШЊА ПРЕТПЛАТА НА ДЕО ЗАШТИЋЕНИХ САЈТОВА/БЛОГОВА Портала САЗВЕЖЂЕ З. –  Ево те коначне математике  основне годишње претплате 1 + 4  = 9 + 2 = 16!

– Шта то, у ствари и практично значи? Ко се одлучи за ову врсту претплате, плаћа 2000, 00 дин – годишњу претплату, ма где живео – у Србији, или ван Србије, у Европи, или ван Европе.

Висина претплате је иста за све претплатнике (и оне из Србије, или ван Србије).

http://raskovnik.blogspot.rs/p/pretpla.html

ЛеЗ 0013807    Sibirski Trans Ep.01 (HR)    http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/sibirski-trans-ep01-hr.html

 

ЛеЗ 0013808     Putovanje kruzera u Panamskom kanalu   http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/putovanje-kruzera-u-panamskom-kanalu.html

ЛеЗ 0013809     Brilliant timbre Toccata and fugue in d minor Bach Sofia Kiprskaya Harp   http://raskovnik.blogspot.rs/2018/02/brilliant-timbre-toccata-and-fugue-in-d.html

ЛеЗ 0013810     Charlie Chaplin – Hungarian Dance No. 5 (Johannes Brahms)  http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/charlie-chaplin-hungarian-dance-no-5.html

 

ЛеЗ 0013811     charlie chaplin the champion part 1  http://suzovci.blogspot.rs/2018/02/charlie-chaplin-champion-part-1.html

ЛеЗ 0013812     Berlin in July 1945 (HD 1080p color footage)  http://malazavetina.blogspot.rs/2018/02/berlin-in-july-1945-hd-1080p-color.html

ЛеЗ 0013813  IN MEMORIAM.   Сећање на Петре Крдуа http://zonaprelivanja.blogspot.rs/2018/02/in-memoriam.html

ЛеЗ 0013814    РЕДОВНЕ ГОДИШЊЕ ЛЕШИНЕ СНЕГА…   http://httpvrg.blogspot.rs/2018/02/blog-post_25.html

ЛеЗ 0013815    Albatros bend sd-svadba Smederevo I deo  http://blbelatukadruz.blogspot.rs/2018/02/albatros-bend-sd-svadba-smederevo-i-deo_25.html

ЛеЗ 0013816  Dalida – O sole mio – 1961    http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/dalida-o-sole-mio-1961.html

 cvet branka, sasusen

ЛеЗ 0013817     Marlene Dietrich –  Lili Marleen   http://suzovci.blogspot.rs/2018/02/marlene-dietrich-lili-marleen.html

ЛеЗ 0013818     Dalida – La danse de Zorba   http://zavetineaba.blogspot.rs/2018/02/dalida-la-danse-de-zorba.html

ЛеЗ 0013819    Jolie Môme – La vie en rose (Édith Piaf)   http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/jolie-mome-la-vie-en-rose-edith-piaf.html

ЛеЗ 0013820   Olja Bećković – intervju za Insajder.net

http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/olja-beckovic-intervju-za-insajdernet.html

ЛеЗ 0013821     Gornje Kusce Maskarada Bend – Svadba Gorana i Ivane ( ZAIGRUVANJE)  http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/gornje-kusce-maskarada-bend-svadba.html

ЛеЗ 0013822     San Francisco 1900   http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/san-francisco-1900.html

ЛеЗ 0013823     Vancouver 1907   http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/vancouver-1907.html

ЛеЗ 0013824     Sing, sing, sing, Benny Goodman   http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/sing-sing-sing-benny-goodman.html

ЛеЗ 0013825     Galliano and Marsalis – La Vie En Rose    http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/galliano-and-marsalis-la-vie-en-rose.html

ЛеЗ 0013826     Слика, и кратак коментар. –   Једна слика, и кратак коментар, не дужи од врата једног лабуда! –   ЗАШТО БАШ ОВА СЛИКА? –  … Слика шведског фотографа Бранке Vedder , снимљена средином фебруара на језеру  уз град шведске краљице Урлике, једна од хиљаде слика. Снимљених из највеће могуће близине…

Од више милион слика, које је у свом животу последњих година снимила Бранка Vedder ,  у Шведској или по Србији, пробрао сам, од оних које сам видео, за себе, на десетине оних које је направила ове зиме, по могућим и немогућим зимским временским  условима, снимајући из стотина углова лабудове и дивље патке, који се боре за опстанак на леденим језерима простране краљевине Шведске. Испод ове слике дописао сам и један цитат  http://dalekoodsunca.blogspot.rs/p/blog-page_27.html

 

ЛеЗ 0013827     Tu Vuo’ Fa’ L’Americano – Hetty & the Jazzato Band    http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/tu-vuo-fa-lamericano-hetty-jazzato-band.html

ЛеЗ 0013828     Bizimkiler: Ray Charles – Hit the Road Jack (Folk Cover)  http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/bizimkiler-ray-charles-hit-road-jack.html

ЛеЗ 0013829     Enrico Macias   Zingarella  Gina Lollobrigida   http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/enrico-macias-zingarella-gina.html

ЛеЗ 0013830     Sophia Loren & americano  http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/sophia-loren-americano.html

ЛеЗ 0013831     Sophia Loren   Mambo Italiano   http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/sophia-loren-mambo-italiano.html  

ЛеЗ 0013832     Paso Doble – Malagueña  http://alajbegovaslama.blogspot.rs/2018/02/paso-doble-malaguena.html

ЛеЗ 0013833     Dean Martin & Caterina Valente – One Note Samba  http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/dean-martin-caterina-valente-one-note.html

ЛеЗ 0013834     Glenn Miller – Moonlight Serenade – 1941  http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/glenn-miller-moonlight-serenade-1941.html

ЛеЗ 0013835     Sensual tango – La Cumparsita  http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/sensual-tango-la-cumparsita.html

ЛеЗ 0013836     El Condor Pasa (Original) – YMA SUMAC (1971)   http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/el-condor-pasa-original-yma-sumac-1971.html

ЛеЗ 0013837    Julio Iglesias –  El Choclo  https://prilike13.blogspot.rs/2018/02/julio-iglesias-el-choclo.html

ЛеЗ 0013838     Tom Jones   Delilah   Incredible Live Performance   Diamond Jubilee Concert  http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/tom-jones-delilah-incredible-live.html

ЛеЗ 0013839     Barcelona Gipsy Klezmer Orchestra – Djelem Djelem   http://prilike13.blogspot.rs/2018/02/barcelona-gipsy-klezmer-orchestra.html

ЛеЗ 0013840     The Gypsy Queens – L’Italiano (Toto Cutugno)   http://httpvrg.blogspot.rs/2018/02/the-gypsy-queens-litaliano-toto-cutugno.html

ЛеЗ 0013841      NAJBOLESNIJI MASONSKI PLAN ZA SVE NAS – Počeo pakleni projekat od kojeg … http://httpvrg.blogspot.rs/2018/02/najbolesniji-masonski-plan-za-sve-nas.html

ЛеЗ 0013842     Zašto je zabranjeno Teslino otkriće i ko je zaista Ajnštajn?   http://dalekoodsunca.blogspot.rs/2018/02/zasto-je-zabranjeno-teslino-otkrice-i.html

ЛеЗ 0013843     PUTIN – Razlika između Rusa i Amerikanca / prevedeno  http://raskovnik.blogspot.rs/2018/02/putin-razlika-izmeu-rusa-i-amerikanca.html

ЛеЗ 0013844     Petite Fleur – Best Version  http://raskovnik.blogspot.rs/2018/02/petite-fleur-best-version_27.html

ЛеЗ 0013845     Живећи у греху људи тамују и тамнују. Реч о покајању  http://zonaprelivanja.blogspot.rs/2018/02/blog-post_27.html

ЛеЗ 0013846     Спознао сам да је Господ увек поред  http://zonaprelivanja.blogspot.rs/2018/02/blog-post_32.html

ЛеЗ 0013847     Италијански музика, традиционална музика, Народна музика…. http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/blog-post_27.html

ЛеЗ 0013848     БЕОГРАДСКИ ИЗБОРИ. За кога гласати? ПОДСЕТНИК

http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/blog-post_28.html

ЛеЗ 0013849      Procol Harum – A Whiter Shade Of Pale (HQ/HD)

http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/procol-harum-whiter-shade-of-pale-hqhd.html

ЛеЗ 0013850     „Tombe la neige“, Salvatore Adamo, with lyrics

http://posebnaporodicnazavetina.blogspot.rs/2018/02/tombe-la-neige-salvatore-adamo-with.html

cropped-cropped-leksikon1250.png

Advertisements